Mësohet data e publikimit të projektit të ri nga Kida

Orhidea Latifi apo siç njihet në publik Kida, është aktualisht ndër emrat më të dashur të estradës. Këngëtarja është shumë aktive me projekte të reja muzikore, e një të tillë...

Po vjen kënga e re nga Dafina Zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri është ndër arsyet më të pëlqyera të estradës shqiptare. Ka vetëm një muaj që nga publikimi i projektit të fundit dhe tashmë këngëtarja ka paralajmëruar këngën e...

Rita Ora në “The Voice Of Germany”

Rita Ora bën një paraqitje fantastike në "The Voice Of Germany". https://youtu.be/4W4-YXRNedE

Rita Ora me të brendshme në Hong Kong (VIDEO / FOTO)

Rita ka qenë e ftuar të performojë në Hong Kong, meqë rast u përfol shumë për paraqitjen e saj, kjo ngase ajo u shfaq me të brendshme ngjyrë të...

Liberta Spahiu “më elegante se kurrë” (FOTO)

Ajo vazhdon të jetë e angazhuar me emisionin e saj Prive në Klan Kosova, i cili është nga emisionet më të shikuara të shoubizit.

Veshjet interesante të Rita Orës

Rita Ora ka vazhduar të tërheqë vëmendje me zgjedhjet e saja të gardërobës.

Era Istrefi e vetmuar pas ndarjes (FOTO LAJM)

Këngëtarja Era Istrefi ishte mjaft aktive edhe gjatë vitit 2017. Ajo solli gjithsej dy projekte, baladën “Redrum” dhe bashkëpunimin me French Montanan, të cilat u pëlqyen shumë. Bujë të madhe në...

BEBE REXHA KRYESON NË TOP-LISTAT BOTËRORE

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha shënoi shumë të arritura ashtu sikurse edhe Dua Lipa dhe Rita Ora. I gjithë viti 2017 ishte i ngarkuar me koncerte në vende të...

Dafina e pranon publikisht: E urren ish të dashurin! (Foto)

Dafina Zeqiri shpeshherë ka qenë e përfolur për lidhjet me fytyra publike. Por, këngëtarja shqiptare thotë se duhet ta urresh ish të dashurin. Madje, ajo shkon edhe më largu duke pohuar...

Luanës edhe gjatë emisionit iu kujtua Beyonce, kështu ironizoi

Moderatorja Luana Vjollca është në mesin e femrave më të komentuara të ekranit. Ajo njihet për bukurinë dhe format bombastike trupore, madje në të shumtën e rasteve është në kryetitujt...

Së shpejti këngë me Albanin, Miriam Cani: Në projekt do të jetë Amelia

Këngëtarja Miriam Cani ka qenë e ftuara e radhës e emisionit ‘’Top Show Magazine’’ ku ka treguar më shumë detaje rreth videoklipit të saj më të ri ‘’Meteor’’, i...

Dua Lipën “na kreno”

Sukseset e këtij viti për këngëtaren shqiptare me famë botërore Dua Lipa kanë qenë të jashtëzakoshme. Këngëtarja jo vetëm që ka qenë në krye të klasifikime britanike duke thyer rekorde...

Adelina Ismaili: Jam e zhgënjyer nga vendi im.

Prej më shumë se 1 viti, Adelina Ismaili ishtë tërhequr nga muzika dhe nga mediat me intervista apo dalje të ndryshme, pasi solli në jetë djalin e saj të...

Rita Ora feston ditëlindjen

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora feston sot 27-vjetorin e lindjes. Dhe në këtë ditë të rëndësishme ylli i muzikës ndodhet në Afrikë. Në orët e para të mëngjesit ajo është...