EMOCIONUESE: BINJAKET IDENTIKE NUK NDALOJNË SË PËRQAFUARI (VIDEO)

Georgia Hayman nga New South Wales, ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, momentin ku shihen të bijat e saj që nuk ndalojnë së përqafuari. Videoja ku Milla dhe...

Barcoleta Me Polic

Polici dhe Fshatari Nje polic shetit rruges dhe shef nje fshatar siper nje kamioni ... qeronte mollet dhe merrte farat e molles e i hidhte ne nje thes, polici kureshtar...

Pijaneci …

Nje i dehur i bie ziles… Gruaja (zonja e shtepise): Kush eshte? Burri: A ju mungon njeri? Gruaja: Me mungon burri. Burri: Hape, se un qenkam.   U ktheva në shtëpi dhe të...