Njihuni me 5-vjeçarin shqiptar me fuqi ‘mbinjerëzore’! (Foto+Video)

Njihuni me “5-vjeçarin magnet”, kështu kanë shkruar mediat amerikane për djalin nga Kosova që mendohet të ketë fuqi mbinjerëzore magnetike.

Erman Delic nga Kosova zbuloi vetitë e tij magnetike, teksa po shihte televizor dhe vendosi një lugë në kraharor.
Tani Erman mund të fiksojë monedha, pirunj madje dhe telefona në trupin e tij.
Shiko Videon me Poshte