Lajmet e fundit

Ramush Haradinaj “Duhet të skuqemi si e kemi lënë Trepçën në...

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në manifestimin e 30-vjetorit të Grevës së Minatorëve. Ai ka thënë se “Trepça” është...

Ministri Lekaj: Autostrada e Dukagjinit projekti ynë i përbashkët

Pal Lekaj, ministër i Infrastrukturës dhe Transportit, të mërkurën mori pjesë në dëgjimin publik me prizrenasit për autostradën e Dukagjinit, që shënon...

Politikë

Histori

Teknologji

Sport

Auto

Shëndetësi

Kuzhina

Lifestyle

Tema

Kuriozitete

Fun